Lazer Lipoliz - Lazerle Yağ Aldırma

Paylaş / Share

Lazer Lipoliz, Laser Liposuction veya lazer liposaction olarak da araştırılmaktadır.Lazerle vücudu şekillendirme yöntemlerinden biri de lazer lipolizdir. 0536 265 34 76

Lazer Lipoliz - Lazerle Yağ Aldırma
 

Lazer Lipoliz Nedir?

 

Plastik cerrahlar tarafından, yağ aldırma işlemlerinin bir lazer yardımı ile gerçekleştirilmesine Lazer Lipoliz denilir. Vücudu şekillendirmek, vücuttaki yağ fazlalıklarından kişileri kurtarmak için yapılan estetik yöntemlerden biridir.

 

Lazer Lipoliz ile yağ aldırma yönteminde, yağlarınızın kolay bir şekilde parçalanması için bir lazer cihazı kullanılır.

 

Lazerle yağ aldırma estetik ameliyatlarında, plastik cerrahın,  deri elastikiyeti ve yağ alımı konusunda tecrübesi çok önemlidir. Deneyimli bir cerrah, vücudu şekillendirmek için ameliyat planlaması yaparken, yağ depolanmalarını bir bütün olarak değerlendirir.

 

Lazerle Yağ Aldırma, kişiler uyanıkken, lokal anestezi ile gerçekleştirilir. Hijyenik ortamlar önemli olduğu için ameliyathane koşullarında gerçekleştirilir.

 

Lazer Lipoliz ile uygulama yapılan bölgelerde, yağ hücreleri parçalanır. Bu parçalama işleminden dolayı tekrar oluşmaz. Uygulama bölgesinde tüm yağ hücreleri yok edilememektedir. Plastik cerrah deneyimleri ile gerekli yağ hücrelerini parçalayacaktır.

 

Ana sayfamızdaki, estetik yazılar bölümümüzden "Neden Kilo Alınır" başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

 

Yağ Aldırma Ameliyatlarını araştırırken, liposuction, Lazer Lipoliz, Lazer Liposuction, Laser Liposuction, Laser Liposakşın, laserli liposaction, lazerli liposaction, Lazerle yağ alma, lazerle yağ aldırma ve lipo lazer gibi birçok tanımlamaya rastlarsınız.

 

Lazer Lipoliz'de Ne Kadar Yağ Alınır?

 

Bu konuda plastik cerrahınızın kararı, tecrübesi ve uygulama yapılacak bölgeler önemlidir. Tıbbi kurallara göre birebir muayenenizde belli olacaktır.  Alınacak yağ miktarı, her hastaya göre farklıdır. Hastanın sağlığı açısından risk taşımayacak olan miktarın alınması planlanır. Karşılıklı muayenenizde ne kadar yağ alımına uygun olduğunuzu söyleyebiliriz. Lokal anestezi ile gerçekleştiriken lazer lipolizde, totalde 4-4.5 lt yağ alınabilmektedir.

 

En çok sorulan iki soru, lazerle yağ aldırma ameliyatlarından sonra kilo alınır mı? ve  Emboli riski var mı? sorularıdır. Sitemizde sağ tarafta merak ettikleriniz bölümünde sıkça sorulan sorular menümüzden cevaplarını öğrenebilirsiniz. 

 

 

Başarılı Bir Lazer Lipoliz Ameliyatının Sırrı?

 

Yağ Aldırma Ameliyatları, Plastik cerrahlar tarafından ameliyathane koşullarında yapılır. Doktorların sanatını konuşturdukları cerrahi bir işlemdir. Güzel bir şekil vermek, bir ressamın resmine güzellik katmasından çok farklı değildir. Resimlerin sanatçısı ressamlar, vücudun sanatçısı plastik cerrahlardır. Deneyimli, güzellik ve estetik ruhlu plastik cerrahlar, sanatını konuşturarak farkı ortaya koyarlar. 

 

Bir doktor ne kadar çok Lazer Lipoliz  yapmışsa, ne kadar çok lazerle yağ aldırma  yapmışsa, deri elastikiyetini ve yağ depolanmalarını doğru gözlemleyip, vücudun kontur fazlalıklarını doğru planlayarak yok eder. Deneyimli bir plastik cerrah kısa bir sürede, Lazer Lipoliz  ile rejim, diyet ve sporla eritemediğiniz yağ fazlalıklarınızdan sizi kurtarır. 

Şunu da unutmamak gerekir, klasik liposuction ameliyatında başarısı iyi olan doktorlar, lazerle yağ aldırma işlemlerini başarılı gerçekleştirir. Lazer sadece yağların kolay parçalanması içindir. Operasyon için yağ alımı iyi yapan, deneyimli doktor önemlidir. 

 

 

Lazer Liposuction mı Lazer Lipoliz mi?

 

Cildiniz gevşek ve sıkılaşmaya ihtiyacınız, Lazer Liposuction yöntemi en etkili çözüm getiren estetik uygulamasıdır. Lazer liposakşın ile bacakların ön yüzü ve kalçaların alt kısımları, çökmeler açısından, en uygun yöntemdir. Klasik yöntemle yapılan bölgelere ilave olarak, kol, sırt, gıdı, bacakiçi, diz kapağı yanları gibi bölgelerde çok başarılı uygulanmaktadır. Lazer, spor ve diyete rağmen, bölgesel yağ fazlalıklarından kurtulmak için de çok etkilidir. Yağların dışarı alınmasının mı, vücuttan idrar yolu ile atılmasının daha iyi olacağına, muayenede doktorlarımız karar vermektedir.

 
 

Ameliyat öncesi ve sonrası bilgileri, sitemizde sağ üst tarafta "Merak Ettikleriniz" bölümümüzde bulabilirsiniz.

 

Lazer Lipoliz, vücut şekillendirme uygulamasına uygun olup olmadığınızı değerlendirmemiz için muayeneye bekleriz. Bu bilgilerden daha fazlası ve merak ettiğiniz sorularınız, karşılıklı plastik cerrahi doktorunun, size göre cevaplaması gereken bilgilerdir. Ayrıntılı bilgilenmeniz için İstanbul Bağdat Caddesi Maya Estetik Cerrahi'de estetik cerrahlara muayeneye bekleriz. Kadın Plastik Cerrahi doktoru bulunmaktadır. 

 

 

 

LiveZilla Live Chat Software